РОЗРОБКА АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ ОБЛІКУ «AXIM»
Анотація
Розглядається проектування, розробка та результати роботи над програмною системою, яка автоматизує рутинну роботу продажу товару, документообігу, веде контроль залишку продукції, та удосконалює асортимент товару за рахунок статистик продажу. Автоматизована система здійснює збирання інформації з об’єкта керування, передає, перетворює й обробляє її, формує керуючі команди та виконує їх на керованому об’єкті. Людина ж визначає цілі та критерії керування й коригує їх, коли змінюються умови і приймає загальні рішення щодо керування в змінених або складних ситуаціях.
В статті розглянуто питання розробки та висвітлено переваги використання автоматизованої системи, вимоги для впровадження в виробництво та алгоритм налаштування перед початком експлуатації. Описуються реальні методи для полегшення повсякденної циклічної роботи людини в сфері торгівлі та показані можливості сучасного рівня розвитку технологій в напрямку автоматизації та переваги над паперовими носіями інформації.
Посилання
Fielding Roy. Architectural Styles and the Design of Network-based Software Architectures. – University of California, Irvine[en], 2000. – 180 p.
URL: http://lib.mdpu.org.ua/e-book/vstup/L7.htm (дата звернення 09.10.2019)
Етапи розробки системи – URL: https://studfiles.net/preview/5484912/page:2 (дата звернення 09.10.2019).
Боггс У., Боггс М. UML Rational Rose. Бестселлер – Москва: Лори, 2000. – 580 с.
Паперові чи електронні носії? – URL: https://pedpresa.ua/116932-paperovi-chy-elektronni-nosiyi.html (дата звернення 09.10.2019)
Эммерих В. Конструирование распределенных объектов. Методы и средства программирования интероперабельных объектов в архитектурах OMG/CORBA, Microsoft COM и Java RMI / В. Эммерих – Москва: Мир, 2002. – 510 с.